Delta Automation
Bydgoszcz jest piękna!
Home » Działalność » Wybory Samorządowe 2014
Wybory Samorządowe 2014

Stowarzyszenie Samorządna Bydgoszcz w najbliższych wyborach samorządowych będzie popierać Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Dombrowicza. Mamy dosyć partyjniactwa w Radzie Miasta i Sejmiku Wojewódzkim!
Bydgoszcz, dnia 27.11.2014

B Y D G O S Z C Z A N I E

Stowarzyszenie Samorządna Bydgoszcz apeluje do mieszkańców naszego miasta o udział w II turze wyborów prezydenckich w Bydgoszczy. W najbliższą niedzielę, 30 listopada 2014 roku, wybierzemy prezydenta naszego miasta. Jednocześnie wybierzemy także na najbliższe 4 lata styl rządzenia.


Jeżeli macie dosyć partyjniactwa, kierowania naszym miastem z "tylnego siedzenia” przez Radę Regionu Platformy Obywatelskiej z siedzibą w Toruniu , głosujcie na bezpartyjnego kandydata z Bydgoszczy, Pana Konstantego Dombrowicza.
Władze regionalne PO, jak doniosły media, odłożyły na 1 grudnia br. rekomendowanie ( czytaj: wyznaczenie ) kandydata na marszałka województwa.

Pytamy, czy to nie jest lekceważeniem bydgoszczan? Jesteśmy przekonani, że po wyborach dominacja Torunia zostanie przedłużona na kolejne 4 lata. Razem 20 lat - to już jedno pokolenie straconych szans. Bydgoszczanie, nie pozwólcie na dalszą arogancję lokalnych liderów Platformy Obywatelskiej i zagłosujcie na niezależnego kandydata, Pana Konstantego Dombrowicza!

Za Zarząd Stowarzyszenia
Samorządna Bydgoszcz
Sławomir Michalski


Do pobrania

do góry